wychowuj nie wariuj

Inspiracje na fryzury komunijne dla dziewczynek

Przed nami maj, a jak maj to i sezon na Pierwsze Komunie. Mam dla Was coś absolutnie przepięknego – inspiracje na fryzury komunijne dla dziewczynek.

 

Pierwsza Komunia Święta w mojej rodzinie już za nami 🙂 Kolejne dwie przed nami. O ile z chłopcami jest łatwiej, szczególnie jeśli mówimy o kwestii garderoby o tyle z dziewczynkami… Aż boję się tego czasu, gdy moja córka będzie przystępowała do Pierwszej Komunii.

Ponieważ Wanda chciałaby żebym na blogu zamieściła zdjęcia jej fryzur, pomyślałam, że zanim uda mi się ją ogarnąć, zaproponuje Wam coś, co może się przydać zapewne części z Was – inspiracje na fryzury komunijne dla dziewczynek .

Moim kluczem była możliwość zrobienia takiej fryzury w domu, ale przepadłam, gdy zobaczyłam te wszystkie pięknie splecione wlosy i te dodatki… spinki, wianki. Cudo!

Mam dla Was 30 najpiękniejszych fryzur komunijnych dla dziewczynek (po więcej zapraszam na mój Pinterest)

Inspiracje na fryzury komunijne dla dziewczynek

Gdy przychodzi czas Komunii Świętej nie tylko mama, ale i córka chciałyby móc podjąć decyzję o tym jak ten dzień będzie wyglądać.

Chcemy, aby był to wyjątkowy czas. Po wielu miesiącach przygotowań, dzieci czują , że to szczególny moment. Cieszę się, że w większości parafii dzieci ubrane są tak samo. Jednolite alby i suknie są idealnym rozwiązaniem. Nie ma przepychu, sukni balowych i pokazów mody (jak było za czasów mojej Komunii).

Przyglądając się dzieciom na zeszłorocznej Komunii mojego Starszaka rozpływałam się na widok pięknych wianuszków, spinek, upięć dziewczynek. Dziewczynki wyglądały uroczo!

Idealna fryzura potrafi spędzić sen z powiek niemal każdej kobiecie. Fryzura komunijna dla dziewczynek to ważny element wyglądu. Dzięki niemu każda może „wyrazić siebie” pokazać co uważa ze ładne i czuć się wyjątkowo. Eleganckie ubrania, fryzury i dodatki sprawiają, że dzieci jeszcze bardziej doświadczają wyjątkowości tej uroczystości.

Poza tym, że fryzury komunijne dla dziewczynek są urocze warto zastanowić się nad „naszym” wyborem. Fryzura powinna być nie tylko ładna ale i wygodna. Powinna długo się utrzymywać i nie być kłopotliwa. Przede wszystkim odpowiadać dziecku.

Weź pod uwagę czy Twoja córka lubi rozpuszczone włosy, czy upięte, czy trzymają jej się fale czy ma sztywne włosy i kręcenie ich mija się z celem. Nie wszystkie fryzury będą dobrze wyglądać na wszystkich rodzajach włosów. Zastanów się czy będziecie wybierać się do fryzjera (pewnie konieczna będzie rezerwacja na długo przed uroczystością), czy potrafisz i chcesz uczesać dziecko w domu. Zaplanuj też wcześniej ewentualne dodatki, które będziecie np. wpinać we włosy.

 

źródło

 

 

2.3 3 votes
Article Rating
Tags:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x