Kim jestem?

Szefową tego bałaganu jestem ja – Jola. Z wykształcenia – dziennikarka, z wyboru – Mama trójki wspaniałych Potworów, których misją jest testowanie moich umiejętności rodzicielskich każdego dnia 🙂

Końcem 2016 roku zamarzyłam o swojej przestrzeni. Bycie Mamą daje mi ogromną satysfakcję i definiuje w 100%, jednak zawsze brakowało mi „czegoś” do pełni szczęścia. Jak się okazało, to właśnie był blog. Moje zdanie, moja opinia, moje poletko 🙂

I tak oto, do zupełnie przyziemnych zadań większości Matek (czarowanie, oswajanie Potworów, tresura dzikich zwierząt, wszystko to z elementami akrobatyki na wielkiej wirującej karuzeli nastrojów latorośli) dołożyłam kolejne zajęcie – PISZĘ, robię zdjęcia, dużo myślę (bo im więcej osób mnie czyta, tym bardziej czuję presję, żeby nie walnąć babola 🙂 )

Matka wielodzietna żądnej pracy się nie boi, dlatego zapraszam do współpracy.

Jestem otwarta na propozycje. Chętnie przyjrzę się Twoim pomysłom lub wymyślę coś sama – jeśli się nie boisz. Napisz do mnie – wspólnie wymyślimy MASTER PLAN „jak zainteresować czytelnika Twoim produktem”.

Jeśli chcesz mnie poznać lepiej, zapraszam przede wszystkim na bloga. Uwielbiamy książki, jedzenie i podróże i o tym piszę najczęściej. Poruszam też tematy (oczywiście z poziomu rodzica, nie specjalisty), które może nie są najprzyjemniejsze, ale towarzyszą naszemu życiu i mają ogromne grono odbiorców: zaburzenia integracji sensorycznej, ADHD, zaburzenia mowy. Prowadzę cykl tekstów: Zaburzenia SI oczami rodzica. Staram się poruszać tematy dużych rodzin, życia z dala od miasta i wszelkich rozterek związanych z wychowaniem dzieci (niekończące się pytania, moje wątpliwości i chęć poznania złotego środka). W tekście PIERWSZY RAZ zebrałam wszystkie najpopularniejsze, najlepsze i najważniejsze dla mnie teksty.

Mieszakam pod Warszawą, ale często jeździmy po Polsce szukając idealnych miejsc dla rodzin.

Jeśli masz jakieś pytania, propozycje, jeśli chcesz ze mną po prostu pogadać – pisz śmiało! 

mama@projekt-rodzina.pl