duża rodzinaintegracja sensorycznaksiążkiwychowuj nie wariuj

ebook Zapanuj nad wybuchami złości swojego dziecka

Z okazji BLACK FRIDAY postanowiłam obniżyć cenę ebooku ZAPANUJ NAD WYBUCHAMI ZŁOŚCI SWOJEGO DZIECKA o 40 %. Mam nadzieje, że to będzie dla Was miła zachęta do zakupu.

Ten ebook to turbo naładowana skrzynka z narzędziami. Lata pracy, doświadczeń, mnóstwo awantur, mnóstwo moich błędów…

ebook ZAPANUJ NAD WYBUCHAMI ZŁOŚCI SWOJEGO DZIECKA

Czy istnieje sposób, aby pomóc dziecku w chwilach wielkich emocji zachować spokój, ograniczyć wybuchy gniewu, a dodatkowo samemu nie dać się wciągnąć spiralę złości, kiedy własne dzieci niemal non stop testują naszą cierpliwość?

Tak, ale żeby to było możliwe potrzebujemy najpierw samodzielnie przepracować złość i radykalnie zmienić nasz sposób myślenia.

Przychodzę do Ciebie ze skrzynką pełną narzędzi, które pomogą Ci zapanować nad ciągłymi napadami złości, gniewu, agresji Twojego dziecka. To narzędzia, które skonstruowałam ucząc się, czytając, walcząc o przetrwanie, przerabiając to wszystko na własnym dziecku i mając w pamięci małą siebie, bo z autopsji wiem, co to zaburzenia integracji sensorycznej i ADHD.

Jednak, to od Ciebie będzie zależało, jak wykorzystasz tą skrzynkę z narzędziami, czy podejmiesz trud     i zaczniesz budować, co dzięki tym narzędziom powstanie i jak trwałe to będzie. Największą pracę będziesz musiała/ musiał wykonać Ty i Twoje dziecko.

Mam nadzieje, że lektura tego ebooka skłoni Cię do zastanowienia się, dlaczego Twoje dziecko zachowuje się właśnie w taki sposób. Może jest zmęczone, może coś go boli, a może ma jakiś problem, który dla nas jest nieistotny ale dla niego… nie do przejścia.

Z kodem LISTOPAD do końca listopada rabat 40%

w sklepie PROJEKT-RODZINA.PL

 

0 0 votes
Article Rating
Tags:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x