wiedzieć więcej

Pierwszy raz z PROJEKT-RODZINA.PL? Rozgość się, zapraszam :)

Nie lubię trwonić czasu! I Ty na pewno też nie. Dlatego stworzyłam PIERWSZY RAZ Z PROJEKT-RODZINA.PL, żebyś mogła/ mógł sprawnie dowiedzieć się, gdzie jesteś 🙂 Tu zamieściłam kilka słów o nas (w poznajcie nas znajdziesz tego więcej) i kilka artykułów, abyś nie tracąc czasu mogła się przekonać, czy jest nam „po drodze” 🙂 Mam nadzieje, że Ci się tu u mnie spodoba.

Projekt RODZINA to moje… życie. Czyli wielodzietna rodzina:

  • gang dzikich i głośnych dzieci,
  • Ojciec rzeczonej dziatwy – zwykle nieobecny (ktoś w tej rodzinie musi pracować 🙂 ale jak już jest to najlepszy na świecie
  • Belka – bulterier, któremu wydaje się, że jest kolejnym dzieckiem w rodzinie, i który chyba nigdy nie dorośnie, i…
  • Pani Matka 🙂 czyli ja

Projekt Rodzina to blog o rodzicielstwie, o dzieciństwie, o wszelkich wątpliwościach z tym związanymi. Projekt RODZINA to historia o naszych smutkach i radościach, sukcesach i porażkach, zadawanych pytaniach i często nieudzielonych odpowiedziach.

Projekt RODZINA to wszystko to, czym zajmują się nieidealni rodzice i ich cudowne nieidealne dzieci 🙂 Znajdziesz u nas jedzenie, książki, podróże, tematy związane z zaburzeniami SI, na pewno rady i porady (uwielbiam je rozdawać 🙂  ), znajdziesz też cały wór miłości i ciepła. Niemal wszystko czego może potrzebować współczesna rodzina.

Rozdajemy dobry humor, świetną zabawę, kilka lifehack’ów.

Wszystkie moje teksty znajdziesz w spisie treści, a tu chciałam pokazać Ci te teksty, które chyba definiują mnie najlepiej 🙂

Moje najlepsze, najpopularniejsze, najukochańsze teksty

Wiesz już (choć trochę) o czym piszę, jak piszę, może nawet dlaczego piszę 🙂 Mam nadzieję, że zostaniesz u mnie na dłużej, wypijemy wspólnie nie jedną kawę przed monitorem, a może nawet w realu? Może nawiążemy współpracę, lub wymienimy się konstruktywnymi opiniami? Może dane nam będzie poznać się bliżej?

Dziękuję, że ze mną jesteś

Jola

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x