wychowuj nie wariuj

Huśtawka w ogrodzie. Garść inspiracji ze świata

Wiosna w pełni, wszyscy w domach – to idealny czas na wszelkie prace ogrodowe. Porządkowanie po zimie, sadzenie, sianie i zmiany! Co roku staram się zrobić coś nowego w ogrodzie. Czasami jest to nowa rabata na kwiaty, czasami nowe miejsce na warzywa a czasami nowe miejsce do zabawy dla dzieci. Moją głowę zaprząta huśtawka w ogrodzie.

Jak zawsze, gdy pojawia się jakiś pomysł w głowie, odpalam Pinteresta i szukam, przeglądam, zapisuję najlepsze pomysły jakie znajdę. Ponieważ często pytacie mnie o ogród, a posty z domkami ogrodowymi [TU], placami zabaw [TU] szaleją po sieci – mam dla Was garść inspiracji huśtawkowych.

instagram projekt rodzina

Mimo że temat na pierwszy rzut oka wydaje się być prosty i oczywisty – jest milion sposobów na zaaranżowanie miejsca na huśtawkę w ogrodzie.

Moje dzieciaki (ja również) uwielbiamy się huśtać. A z terapeutycznego punktu widzenia – huśtawka to must have każdej terapii SI. Idealnie byłoby mieć huśtawkę w domu, ale nie ma takiej opcji 🙁 Dlatego w sezonie ogrodowym korzystamy na maksa z wszelkich huśtawek, hamaków, kokonów, drążków i innych wiszących i kręcących się przyrządów. Bez huśtawki w ogrodzie byśmy nie przeżyli 🙂

Huśtawka w ogrodzie – inspiracje ze świata

 
 

Super zabawa – bardzo polecam

sciskam

0 0 votes
Article Rating
Tags:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x