wiedzieć więcej

Jak spędzać wspólnie z dziećmi czas poza domem? KONKURS

Jesień jest piękna! Serio? Deszcz, wiatr, przeszywający chłód i znowu deszcz. Od czasu do czasu pojawia się słońce, które za kilka chwil zasłoni ciemna deszczowa chmura 🙁  Jak spędzać wspólnie z dziećmi czas poza domem, gdy za oknem „taka” pogoda? Nie pozostaje nic innego, jak tylko znaleźć jakieś atrakcje „pod dachem”.

Zdecydowanie nadszedł czas na „zimno mi” 🙂 Pogoda w kratkę, sporo deszczu, wiatru, chłodu, niewiele słońca. Błoto, kałuże i gnijące liście nie tworzą najpiękniejszej jesiennej scenerii, ale w domu z dziećmi nie można siedzieć non stop. Nie da się! Jeśli macie dużo szczęścia i Wasze dzieci nie chorują zbyt często, jest szansa wyrwać się z domu. W takiej sytuacji najlepiej znaleźć jakąś formę aktywności „pod dachem”. Spacery są super, osobiście bardzo je lubię, ale gdy za oknem deszcz i przeszywający wiatr, który zabiera ludzi… no średnio to widzę 🙂

W miastach jest sporo do zrobienia, zobaczenia. Są kina, teatry, muzea, organizowane są różne zajęcia dla dzieciaków, pokazy, etc. Są „pod dachem” parki trampolin, parki linowe, klockownie, klubokawiarnie, papugarnie, są też tzw. kulki, których szczerze nie znoszę, bo jak dla mnie to wylęgarnia zarazków jest. Na ogół jest z czego wybierać.

Odkąd rozpoczął się rok szkolny i nie mamy zbyt wiele czasu „w tygodniu” staram się organizować weekendy tak aby i odpocząć, poleniuchować, pobiegać w pidżamie ale i też coś zobaczyć, gdzieś się ruszyć, coś pokazać dzieciom.

Weekendy mamy zaplanowane z dziećmi, a w czasie, gdy śpią (moja dwójka, a czasem nawet trójka śpi jeszcze w ciągu dnia) mamy czas dla siebie, na czytanie, na rower, na ewentualną pracę (hehehe).

Ostatnio mieliśmy okazję po raz kolejny odwiedzić Teatr Małego Widza i wziąć udział w Sensorycznym Labiryncie Muzycznym. Bardzo nam się to spodobało, zresztą, spektakle w Teatrze Małego Widza zawsze nam odpowiadały (więcej TU)

Niedawno, opisując relację właśnie z Labiryntu Sensorycznego, pisałam Wam, że będę miała dla Was niespodziankę. I oto ona!

Mamy dla Was konkurs. Wspólnie z Teatrem Małego Widza przygotowaliśmy dla Was super konkursidło, w którym do wygrania jest rodzinny voucher dla trzech osób na dowolny spektakl w Teatrze Małego Widza. Czyż nie cudownie?!?

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy, że:

Jak lubicie spędzać wspólnie z dziećmi czas poza domem?

  • będzie mi niezmiernie miło jeśli zaprosisz znajomych do zabawy i udostępnisz plakat konkursowy. Im nas więcej tym więcej inspiracji znajdziemy 🙂

Nie zapomnij zapoznać się z regulamin konkurs  🙂

Wpadajcie szybko na FB Projekt-Rodzina.pl

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating
Tags:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Agnieszka Jezierska
6 lat temu

Cudownie! Oczywiście, że cudownie! Kto w Teatrze już był ten wie. A kto jeszcze nie był powinien tym bardziej wziąć udział w konkursie i się przekonać o wyjątkowości tego miejsca 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x