wiedzieć więcej

Kapitan Nauka – seria rysuję i zgaduję.

Moje młodsze dzieci są teraz w fajnym wieku – bardzo chcą się uczyć (jeszcze). Chcą uczyć się czytać, pisać, rozwiązywać zagadki, rysować szlaczki. Wiadomo, że najbardziej efektywna nauka to ta przez zabawę. A skoro na rynku pojawiła się nowość od Kapitana Nauki – seria rysuję i zgaduję, pędzę do Was, żeby ją pokazać.

Lubię Kapitana Naukę 🙂 serio. Od lat zaopatruje dzieci w publikacje KN. To zawsze mądra i ciekawa zabawa, to oryginalne treści dopasowane do wieku i możliwości dziecka, to wysoka jakość produktu i wreszcie to świetny sposób na spędzenie wspólnego czasu na zabawie i  poznawaniu świata.

instagram projekt rodzina

Przez lata, nazbierałam pokaźną ilość pomocy wydanych przez Kapitana Naukę. Gry edukacyjne, książeczki kontrastowe, zagadki i łamigłówki, książki, gry karciane, pomoce do nauki angielskiego, zarówno dla maluszków jak i poważnych już uczniów 🙂

Jest to dla mnie swoisty drogowskaz kompetencji, które dziecko powinno posiadać w określonym wieku. Jednocześnie jest to gotowe rozwiązanie, po które sięgamy całą rodziną.

Ćwiczy zarówno koncentrację, pamięć, grafomotorykę, kreatywność, spostrzegawczość, koordynację ręka – oko jak również wyobraźnie przestrzenną czy myślenie logiczne.

 

Seria rysuję i zgaduję

 

Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem, Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką oraz Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem to produkty dla dzieci 4-5 i 5-6 lat. Uczą przede wszystkim liczenia, czytania, spostrzegawczości oraz logicznego myślenia.

Każdy zestaw składa się ze 100 rozwijających zabaw znajdujących się na zmywalnych kartach oraz w książeczce. Zagadki i łamigłówki dotyczą różnej tematyki i są na różnym poziomie trudności. Wszystkie zadania opracowane zostały przez pedagogów i nauczycieli. Do zestawu dołączony jest oczywiście flamaster suchościeralny, który pozwala na wielokrotnie
rozwiązywanie zadań.

Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem (4-5 lat) to zestaw zagadek o różnorodnych gatunkach zwierząt i roślin, o pracach ogrodniczych, o tym jak uprawiać rośliny i jak ludzie korzystają z darów natury.

Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem (4-5 lat) to seria dla młodych miłośników kosmosu, robotów i planet.

 

Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką (5-6 lat) przybliża dzieciom świat pojazdów. To część dla starszych przedszkolaków.

 

Jeżeli szukacie zestawu dla młodszych lub starszych dzieci zapraszam do wpisu Kapitan Nauka – zestawy do zabawy .

sciskam

0 0 votes
Article Rating
Tags:
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marlena H.
Marlena H.
4 lat temu

Bardzo cenię pomoce i gry od Kapitana Nauki, także i tych zestawów nie mogliśmy przegapić. Właśnie kurier dostarczył paczuszkę. Jutro zajrzymy do środka i będziemy próbować swoich sił. ?

rodzicewsieci.pl
4 lat temu

Dla mnie Kapitan Nauka to pierwsza opcja po jaką sięgam kiedy szukamy czegoś nowego do nauki i zabawy czy gier rodzinnych!

Karolina
Karolina
4 lat temu

Seria ta jest fantastyczna. Ogólnie, to uwielbiamy Kapitana Nauki. Mamy kilka propozycji, które pomagają nam w nauce.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x