Jola - projekt-rodzina.plWitaj, jestem Jola – matka, żona, dziennikarka z wykształcenia. Uczę się swoich dzieci. Mam fajną, dość dużą rodzinę, domek w lesie i bulteriera. Marzy mi się spokój, cisza. Zawsze spóźniona gonię własny ogon.

Oprócz zupełnie przyziemnych domowych zajęć: czaruję, oswajam potwory, tresuje dzikie zwierzęta, wszystko to z elementami akrobatyki na wielkiej wirującej karuzeli nastrojów moich latorośli.

Stale popełniam błędy, ale na tych błędach się uczę. Są one częścią wyprawy zwanej rodzicielstwem. Staram się stworzyć dobry dom, wychowując dzieci w atmosferze odpowiedzialności budując z nimi mocną, szczerą wieź. Myślę, że nigdy nie będę doskonałym rodzicem. Ale zrobię wszystko aby stać się dobrym rodzicem.

Chodź ze mną, zadaj sobie trud, poświęć czas – dąż do bycia lepszą wersją siebie.

Dołożę wszelkich starań, aby ten blog był dla Ciebie inspiracją, radą, aby podniósł Cię na duchu, gdy coś nie działa, abyś znalazła tu odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Mam spore doświadczenie w rodzicielstwie (trzy sztuki własnych dzieci, syn mojej teściowej 🙂 i niesforny bulterier na wychowaniu). Jeśli chcesz nas poznać lepiej – choć TUTAJ.

Ściskam

Jolanta Leśko-Szymczakowska