wiedzieć więcej

Pierwszy raz z PROJEKT-RODZINA.PL? Rozgość się, zapraszam :)

Nie lubię trwonić czasu! I Ty na pewno też nie. Dlatego stworzyłam PIERWSZY RAZ Z PROJEKT-RODZINA.PL, żebyś mogła/ mógł sprawnie dowiedzieć się, gdzie jesteś 🙂 Tu zamieściłam kilka słów o nas (w poznajcie nas znajdziesz tego więcej) i kilka artykułów, abyś nie tracąc czasu mogła się przekonać, czy jest nam “po drodze” 🙂 Mam nadzieje, że Ci się tu u mnie spodoba.

Projekt RODZINA to moje… życie. Czyli wielodzietna rodzina:

  • gang dzikich i głośnych dzieci,
  • Ojciec rzeczonej dziatwy – zwykle nieobecny (ktoś w tej rodzinie musi pracować 🙂 ale jak już jest to najlepszy na świecie
  • Belka – bulterier, któremu wydaje się, że jest kolejnym dzieckiem w rodzinie, i który chyba nigdy nie dorośnie, i…
  • Pani Matka 🙂 czyli ja

Projekt Rodzina to blog o rodzicielstwie, o dzieciństwie, o wszelkich wątpliwościach z tym związanymi. Projekt RODZINA to historia o naszych smutkach i radościach, sukcesach i porażkach, zadawanych pytaniach i często nieudzielonych odpowiedziach.

Projekt RODZINA to wszystko to, czym zajmują się nieidealni rodzice i ich cudowne nieidealne dzieci 🙂 Znajdziesz u nas jedzenie, książki, podróże, tematy związane z zaburzeniami SI, na pewno rady i porady (uwielbiam je rozdawać 🙂  ), znajdziesz też cały wór miłości i ciepła. Niemal wszystko czego może potrzebować współczesna rodzina.

Rozdajemy dobry humor, świetną zabawę, kilka lifehack’ów.

Wszystkie moje teksty znajdziesz w spisie treści, a tu chciałam pokazać Ci te teksty, które chyba definiują mnie najlepiej 🙂

Moje najlepsze, najpopularniejsze, najukochańsze teksty

Wiesz już (choć trochę) o czym piszę, jak piszę, może nawet dlaczego piszę 🙂 Mam nadzieję, że zostaniesz u mnie na dłużej, wypijemy wspólnie nie jedną kawę przed monitorem, a może nawet w realu? Może nawiążemy współpracę, lub wymienimy się konstruktywnymi opiniami? Może dane nam będzie poznać się bliżej?

Dziękuję, że ze mną jesteś

Jola

 

blog projekt rodzinaZostaw komentarzUdostpnij postBlog Projekt Rodzina na FBBlog Projekt Rodzina na Instagram

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o